Adaptéry a redukce

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Rozhraní: 4x USB 2.0Vstup: 5V (max.)Proud: 500 mARozměry: 78 * 25 * 25 mmHmotnost: 63 gKabel: 80 cm

Adaptér z konektoru USB-C do konektoru pro sluchátka 3,5 mm vám umožní připojit zařízení pomocí standardního 3,5 mm zvukového konektoru, jako jsou sluchátka nebo reproduktory pro zařízení USB-C.

Adaptér OTG (On-The-Go) vám umožní připojit k vašemu smartphonu nebo jinému žařízení periferní zařízení s USB konektorem, jako jsou externí disk nebo flashka. Redukce dále usnadňuje přenos dokumentů. Vhodné pro všechny zařízení s…

Dual SIM adaptér určený pro iPhone 4, který umožní používání dvou SIM karet v telefonu.

Tato malá redukce se stane vašim praktickým pomocníkem. Redukce Vám umožní připojovat MicroUSB-C kabely a využít tak možnosti nabíjení či přenosu dat i jiným konektorem než lightning.

Malá růžová redukce micro USB na Lightning.

Tato malá redukce se stane vašim praktickým pomocníkem. Redukce Vám umožní připojovat MicroUSB-C kabely a využít tak možnosti nabíjení či přenosu dat i jiným konektorem než MicroUSB.

The adapter allows you to connect to Samsung Galaxy Tab, any device with a USB interface. With the adapter equipped with a USB Host OTG is possible to use the phone with connected peripherals, eg. keyboard, mouse or memory…

Sada adaptérů pro nano a micro SIM karty. Díky této sadě je možné použít jakoukoli SIM kartu do telefonu se standardním SIM vstupem. Balení obsahuje i jehlu pro vyjmutí SIM karty. 

Adapter with Micro USB connector to a standard USB cable. The adapter allows you to connect input devices with Micro USB to USB cable for charging and synchronizing. Type the transition : Micro USB / USB

Tato malá redukce se stane vašim praktickým pomocníkem. Redukce Vám umožní připojovat MicroUSB kabely a využít tak možnosti nabíjení či přenosu dat i jiným konektorem než MicroUSB-C.

Audioadaptér Sony Ericsson K750

Kompaktní adaptér černé barvy, který umožňuje připojení autonabíječky do zásuvky 230 V. Výstupní napětí je 12 V a proud 1 A. Díky němu lze připojit i zařízení s vyšším výkonem, např. GPS navigaci.