Bezdrátová Bluetooth schuchátka MyKronoz ZeBuds Premium červená

Maximálně vyladěná stereo sluchátka, plně bezdrátová, pro volnost pohybu. Na první pohled sluchátka překvapí svými minimálními rozměry, skvěle padnou do ucha, izolují okolní hluk a pohodlně sedí i při dlouhodobějším nošení.

Kód produktu:P91067

Dostupnost:U dodavatele | zboží můžete mít již v pondělí 12. 6. 2023

Dostupnost na prodejnách: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

990
Cena: 990 Kč
Počet:


Maximálně vyladěná stereo sluchátka, plně bezdrátová, pro volnost pohybu. Na první pohled sluchátka překvapí svými minimálními rozměry, skvěle padnou do ucha, izolují okolní hluk a pohodlně sedí i při dlouhodobějším nošení.

Hlavní přednosti:

  • Kvalitní stereo hudba a hovory
  • Zabudovaný duální mikrofon
  • Stabilní připojení Bluetooth s dosahem 10m
  • Odolnost proti potu a stříkající vodě
  • Ergonomické provedení skvěle sedí
  • Nabíjecí pouzdro pro bezpečné přenášení
  • Použitý materiál ABS plast + hliník

Hudba na dosah

Bezdrátová sluchátka komunikují s ostatními zařízeními prostřednictvím Bluetooth 5.0, který zajišťuje plynulé a stabilní připojení. Spárujte je pouze jednou s přístrojem, a vždy když je vložte je do uší okamžitě se připojí.

 

 

Vynikající zvuk i hlas

Sluchátka vynikají vysokou kvalitou čistého ostrého zvuku. Ergonomický tvar dobře sedí v uších, vy se tak můžete plně ponořit do ladných tónů oblíbených skladeb i při intenzivním pohybu. Hovory, hudbu i hlasové hovory pomocí ťuknutí nebo hlasovým ovládáním.

V bezpečí s potřebnou energií

Kompaktní přenosné pouzdro zaručuje ochranu sluchátek proti poškrábání nebo prachu. Navíc plní funkci powerbanky, pecky uložíte na místo a kapacita nabití se zvyšuje o další hodiny. Při standardním nabíjení je doba přehrávání až 4 hodiny a až 16 hodin při následném dobití v pouzdře. Po 20 minutách napájení je poslech zajištěn po dobu 1,5h.

 

 

Klíčové vlastnosti

Luxusní bezdrátová sluchátka MYKRONOZ ZeBuds Premium jsou dokonalým nástrojem pro kvalitní poslech hudby. Nabízejí nejen výtečný zvuk, ale i moderních technologie k zjednodušení ovládání. Disponují připojením Bluetooth 5.0 a ovládáním klepnutím na sluchátko. Ergonomické zpracování nabízí stabilitu zařízení i při náročných výkonech a odolnost proti stříkající vodě nebo potu. Výkonná Li-ion 400 mAh nabízí 4h nepřetržitého přehrávání + 16 hodin poskytne elegantní nabíjecí pouzdro. Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 KHz, impedance reproduktoru 32Ω, LED indikátory na každém uchu pro párování a stav baterie.

Vlastnosti produktu
Hmotnost 150 g
Barva Červená