Bezdrátová sluchátka Panasonic HF410BE-G sluchátka BT, bílá - Panasonic

Kód produktu:P91087

Dostupnost:U dodavatele | zboží můžete mít již v pátek 2. 6. 2023

Dostupnost na prodejnách: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

999
Cena: 999 Kč
Počet:


Streetová bezdrátová sluchátka RP-HF410B

Sluchátka HF410B vám přinášejí čistý dynamický zvuk v moderním bezdrátovém provedení a poslouží i jako stylový doplněk. Při plném nabití v bezdrátovém režimu vydrží 24 hodin. Tenké provedení a syté barvy se dokonale hodí ke kombinaci sportovního a street stylu.

 

Bezdrátové přehrávání po celý den po dobu 24 hodin

Nabíjecí baterie o vysoké kapacitě Sluchátka HF410B využívají připojení bezdrátovou technologií Bluetooth. Bez neustále zamotaných kabelů si poslech vychutnáte v mnohem větším pohodlí. K dispozici je také hlasové ovládání prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Nabíjecí baterie sluchátek vydrží zhruba 3 hodin přehrávání hudby při rychlém 15minutovém dobíjení Quick Charge a zhruba 24 hodin nepřetržitého přehrávání při plném nabití.

 

Bohaté hutné basy

Systém XBS s originálním provedením akustické struktury a obvodu Připravte se na silný zvuk z náušníků se 30mm reproduktorem a neodymovým magnetem. Náš systém XBS kombinuje funkci Acoustic Bass Control, která optimalizuje proudění vzduchu prostřednictvím filtru, a akustický obvod ladění, který zlepšuje reprodukci v nízkém rozsahu. Zařízení HF410B vám přináší jasné a hutné basy s minimálním zkreslením.

 

Tenké provedení, syté barvy

Athleisure je název nového trendu sezóny. Jde o elegantní a pohodlnou kombinaci sportovního stylu se stylem street. Tenké provedení a syté barvy zařízení HF410B do tohoto trendu skvěle zapadají, a budou tak dokonalým doplňkem vašeho stylu.

 

Lehká a dobře přenosná

Lehké provedení o hmotnosti 130 g Sluchátka HF410B váží pouhých 130 gramů. Tlak sluchátek ze strany je optimalizován tak, aby vám pohodlně seděla i při dlouhém poslechu.

 

Inteligentní hlasové ovládání

Aktivace hlasové asistence Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri*. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. * Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. * Funkčnost závisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.

 

Reproduktor (mm) 30 mm

Magnetický typ Neodym

Impedance (?) 32 ? (1 kHz)

Informace o frekvenci Frekvenční pásmo (s technologií Bluetooth®) 20 Hz – 20 000 Hz

Ovládání / mikrofon Ano / Ano

Doba přehrávání s baterií Přibližně 24 hodin

Doba nabíjení (25 °C) Přibližně 2,5 hodiny

Hmotnost (g) bez kabelu Přibližně 130 g

Dodávaná položka Nabíjecí kabel USB: 0,5 m

 

Bluetooth® Wireless Technology Verze 4.1

Podporované profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Kodek SBC

Provozní vzdálenost Až 10 m

Vlastnosti produktu
Barva Bílá