Bezdrátová sluchátka Panasonic NJ310BE-W , bílé - Panasonic

Kód produktu:P91108

Dostupnost:U dodavatele | zboží můžete mít již v pátek 2. 6. 2023

Dostupnost na prodejnách: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

899
Cena: 899 Kč
Počet:


Bezdrátová sluchátka Panasonic RP-NJ310BE

Vede vaše cesta do práce? Na párty? Nebo chcete hudebně doprovodit svou příští vycházku? Spolehněte se na Panasonic RP-NJ310BE. Jsou to bezdrátová sluchátka, co byla vytvořena kvůli aktivním lidem. Playlist vám naservírují skrz moderní Bluetooth 4.2. Jejich nabušený zvuk si budete užívat téměř 6 hodin nonstop. A okolí? Na něj díky špuntům s klidem zapomeňte. Jedině snad, že by vám někdo volal. Handsfree tu naštěstí taky nechybí, takže hovor vyřídíte raz dva.

  • připojení přes Bluetooth
  • výdrž cca 6 h
  • parádní basy
  • vysoká kvalita zvuku
  • lehké provedení

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Playlist pod palcem

Vytáhněte hlasitost doprava a užijte si jízdu založenou na skvěle vyváženém zvuku. I když je vaše hudební sbírka pořádně široká, tato sluchátka si v pohodě poradí s každým žánrem. Co z toho plyne? Že kdykoliv si přes den potřebujete odpočinout, hoďte nohy na stůl, zapněte svoje oblíbence a užijte si super poslech. Ovládání je umístěné přímo na sluchátkách. Telefon tak nechte klidně zastrčený v kapse.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Připravena na hlasové ovládání

Telefon nechte zastrčený hezky v kapse. Nejen že na sluchátkách najdete ovládání pro přijmutí hovoru nebo pozastavení hudební skladby, ale umožňují vám také hlasové ovládání telefonu. Můžete použít hlasové ovládání v telefonu, jako je například Siri.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dlouhý poslech hudby

Ideální společník při dojíždění a pohodlí na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 6 hodin hudby nebo telefonních hovorů. To je určitě dostatečná doba na celou cestu do práce a z práce, vycházku, cestu na nákup, a ještě zbyde něco navíc.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Bohaté basy přímo pro vás

O mocný hudební zážitek se stará reproduktor s průměrem 9 mm. Vynikajícím vylepšením je také Extra Bass System (XBS), jenž kombinuje funkci Acoustic Bass Control pro proudění vzduchu a akustický obvod ladění. Bez jakéhokoliv rušení si tedy užijete robustní basy.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová sportovní sluchátka s průměrem reproduktoru 9 mm. Neodymový magnet, mikrofon. Výdrž na jedno nabití přibližně 6 h, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz. Připojení přes Bluetooth 4.2, podporované profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP. Hmotnost 19 g.

Vlastnosti produktu
Barva Bílá