Iphone 7

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Displej je bez jediného ťuknutí. Obvod telefon je bez znatelných škrábanců. Záda telefonu mají pár zanedbatelných teček kolem fotoaparátu. Kondice telefonu je na 70%. Součástí je pouze telefon,…

-24%

Telefon je v perfektním stavu. Displej je v prvotřídní kvalitě. Záda a rámeček mají minimální znaky používání. Kondice baterie je 89%. Součástí nabídky je pouze telefon. Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit…

-14%

Telefon je v perfektním stavu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

-10%

Pouze telefon s krabičkou.  Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.  Kondice baterie je 85%.

Pouze telefon bez příslušenství.  Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.    Stav baterie 100%.

Pouze telefon bez příslušenství. Kondice baterie je 87%. Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně. 

Pouze telefon bez příslušenství. Kondice baterie je 88%.    Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.

Pouze telefon bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.   Kondice baterie je 72%.