Nokia

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon v relativně zachovalém stavu. Viditelné známky opotřebení. Stav odpovídá stáří telefonu.Telefon je bez krabičky a bez nabíječky. Nabíječku je možné koupit zde.

Telefon nese známky užívání. Stav odpovídá stáří telefonu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné koupit na našem e-shopu.

Telefon nese běžné známky užívání. Pár známek škrábanců. Na stáří telefonu je však ve velmi pěkném stavu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství je možné zakoupit u nás…

Telefon je zachovalém stavu. Viditelné stopy používání hlavně na rámečku. Telefon je bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možné dokoupit na našem e-shopu.

Legendární mobilní telefon značky Nokia. Telefon je v pěkném stavu a je dodáván bez příslušenství. Nabíječka za sníženou cenu.

Červené tlačítko poničené viz foto. Zanedbatelné oděrky na spodní části telefonu. Stav telefonu odpovídá stáří.Tento telefon je bez originálního balení a bez nabíječky. Možnost dodatečné koupě zde.

Telefon je v relativně pěkném stavu. Několik viditelných stop užívání. Stav odpovídá stáří telefonu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu. 

Telefon nese známky používání. Jinak je v docela dobrém stavu. Stav odpovídá stáří telefonu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství se dá zakoupit na našem e-shopu…