Notebooky

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Komfortní červená optická myš se třemi tlačítky, která je vhodná pro pravou i levou ruku. Rozlišení senzoru je 1200 DPI, délka kabelu 1,5 m a hmotnost 85 g.

Kvalitní moderní optická černo-zlatá myš určená pro hráče začátečníky. Má ergonomický tvar, LED podsvícení, přepínatelné rozlišení až 2400 DPI, šest programovatelných tlačítek a rolovací kolečko. Je vyrobena z odolných materiálů.

Moderní zadní kryt poskytuje účinnou ochranu pro Váš telefon. Jednoduchý vzhled tohoto modelu ve spojení s na dotek velmi příjemným protiskluzovým povrchem z něj činí oblíbeného společníka pro každodenní použití. Kryt je…

WiFi síťový nano USB adaptér umožňující připojení notebooku nebo stolního počítače k bezdrátové síti s rychlostí až 150 Mbit/s. Adaptér podporuje pokročilé šifrování, výhodou je také snadná instalace a miniaturní rozměry, díky…

Herní myš s moderním designem, zeleným LED podsvícením a ergonomickým tvarem. Nabízí přepínatelné rozlišení až 2400 DPI, šest plně programovatelných tlačítek a rolovací kolečko. Kabel je opletený a měří 2 m.

Červeno-černá myš s ergonomickým designem pro pohodlné držení pravou i levou rukou. Je vhodná téměř na jakýkoli povrch. Má dvě tlačítka, rolovací kolečko a kabel o délce 160 cm.