Volná místa

Prodejce/kyně mobilních telefonů a příslušenství

Co Tě čeká a koho hledáme

Prodejna mobilních telefonů ve Šternberku hledá dalšího skvělého člověka do týmu. Náplní tvojí práce bude hlavně prodej mobilních telefonů a příslušenství, komunikace se zákazníky a nějaké ty provozní činnosti na prodejně.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

  • Neměl/a by ses bát mluvit s lidmi. Zbytek co se komunikace týká tě naučíme!
  • Měl bys být samostatný a zodpovědný, rádi tě vše naučíme, a dáme ti veškerou podporu, ale časem budeš muset pracovat samostatně.
  • Výborné komunikační schopnosti a zdravý selský rozum.
  • Zájem o mobilní telefony a moderní technologie, přeci jen musíš vědět co prodáváš, ale neboj. Nikdo tě nebude nutit pamatovat si každý parametr telefonu.
  • Střední školu s maturitou nebo výuční list, základní škola ti u nás bohužel stačit nebude.
  • Prozákaznický přístup a zvládání stresových situací... každý den budeš ve styku se zákazníky a ti jsou u nás na prvním místě, proto bys měl být ochotný lidem pomáhat a zvládat situace kdy nebudou moc příjemní.
  • Velmi dobrou znalost práce na PC.

Co Ti můžeme nabídnout

  • Práci na hlavní pracovní poměr – krátký / dlouhý týden (12h směny)
  • Mzdové ohodnocení základní mzda + provizní systém dle šikovnosti, dobří prodejci u nás vydělají okolo 28 000 Kč čistého
  • Provizní systém není nijak omezen, výši výdělku můžeš sám ovlivnit
  • Vzdělávací systém - vše potřebné v oblasti komunikace a prodeje tě zaškolí profesionální coach!
  • Moderní a atraktivní pracovní prostředí
  • Kariérní růst - u nás se můžeš vypracovat od konzultanta až po managera poboček
  • Možnost nákupu nebo servisních úkonů pro vlastní potřeby za zaměstnanecké ceny
  • Nástup možný ihned

Možné i jako brigáda na DPP. Životopis můžete poslat na kariera@mobilmajak.cz

Servisní technik mobilních telefonů

Baví vás technologie a mobilní telefony? Jste pečlivý/á a umíte dotáhnout svoji práci do konce? Máte smysl pro pořádek a jste technický založený/á? Pak je tato pozice stvořená právě pro vás a budeme se těšit na váš životopis!

Náplň práce:
Opravy telefonů – výměny baterií, displejů, konektorů, pájení a vše okolo servisu. Mimo jiné výpomoc na prodejně - prodej mobilních telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, powerbanky atd.), lepení tvrzených skel a fólií, komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, výdej objednaného zboží zákazníkům, práce s pokladním systémem, naskladňování zboží, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, zálohování dat atd. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:

  • Příjemné a ochotné vystupování, technickou zdatnost, schopnost rychle se učit, dobrou
  • Znalost práce s počítačem a vyhledáním na internetu
  • Zkušenosti s opravami mobilních telefonů výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Atraktivní pracovní prostředí

Možné i jako brigáda na DPP. Životopis můžete poslat na kariera@mobilmajak.cz