Volná místa

Prodejce/kyně mobilních telefonů a příslušenství

Baví vás komunikace s lidmi a v žilách vám koluje obchodnická krev? Jste pečlivý/á a umíte dotáhnout svoji práci do konce?
Máte smysl pro pořádek? Pak je tato pozice stvořená právě pro vás a budeme se těšit na váš životopis!

Náplň práce:
Prodej mobilních telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, power banky atd.), lepení tvrzených skel a fólií, komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, výdej objednaného zboží zákazníkům, práce s pokladním systémem, naskladňování zboží, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, zálohování dat atd. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:

  • Příjemné a ochotné vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost rychle se učit
  • Znalost práce s počítačem a vyhledáním na internetu
  • Orientace v oblasti mobilních telefonů, tabletů a mobilního příslušenství výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Atraktivní pracovní prostředí

Možné i jako brigáda na DPP. Životopis můžete poslat na kariera@mobilmajak.cz

Servisní technik mobilních telefonů

Baví vás technologie a mobilní telefony? Jste pečlivý/á a umíte dotáhnout svoji práci do konce? Máte smysl pro pořádek a jste technický založený/á? Pak je tato pozice stvořená právě pro vás a budeme se těšit na váš životopis!

Opravy telefonů – výměny baterií, displejů, konektorů, pájení a vše okolo servisu. Mimo jiné výpomoc na prodejně - prodej mobilních telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, powerbanky atd.), lepení tvrzených skel a fólií, komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, výdej objednaného zboží zákazníkům, práce s pokladním systémem, naskladňování zboží, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, zálohování dat atd. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:

  • Příjemné a ochotné vystupování, technickou zdatnost, schopnost rychle se učit, dobrou
  • Zkušenosti s opravami mobilních telefonů výhodou