Novinka Kategorie A
Součástí nabídky je mobilní telefon s krabičkou bez příslušenství.
Telefon jeví známky běžného používání, displej v perfektním stav
Kondice baterie 88%.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace v našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | iOS 18 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ne |
| Počet SIM | 1 |
| Operační systém | iOS |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 3274 mAh |
| Výška | 146.6 mm |
| Šířka | 70.6 mm |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Hmotnost | 187 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 128 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.1 " |
| Rozlišení displeje | 1179x2556 pixel |
| Typ displeje | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Frekvence procesoru | 2x3.78 + 4x2.11 GHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48+12+12 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |