Galaxy S21 FE

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Flexibilní hybridní sklo od společnosti Bestsuit. Jedná se o flexibilní tvrzené sklo s lepidlem na celém povrchu a ještě lepší ochranou okrajů. Díky modernímu složení dobře přilne k obrazovce a chrání ji před poškrábáním.

Vysoce kvalitní tvrzené sklo s celoplošným lepidlem. Ultratenký a nepostřehnutelný poskytuje 100% průhlednost obrazovky. Vysoký faktor tvrdosti 9h zaručuje odpovídající ochranu.  

Flexibilní hybridní sklo od Bestsuit s ultratenkým designem. Vzhledem k tomu, že sklo nepokrývá celou obrazovku, je jeho instalace extrémně snadná i pro běžného uživatele. Díky moderní formule dobře přilne k displeji a chrání jej…

Keramické sklo s celoplošnou lepicí plochou. Sklo pokrývá celou obrazovku a zajišťuje dokonalou přilnavost, nezanechává prostor pro hromadění nečistot nebo prachu.

Fotoaparátové tvrzené sklo. Perfektně se hodí k vyhrazenému modelu telefonu. Odolné proti poškrábání a poškození.

Tvrzené / ochranné sklo Samsung S21 FE X-One 9H

Dostupnost: U dodavatele
599 Kč

Zesílené tvrzené sklo X-one se zvýšenou průhledností. Poskytuje dokonalou kvalitu obrazu a snižuje případné nedokonalosti. Sklo pokrývá obrazovku s křivkami displeje a lepidlo na celém povrchu zajišťuje dokonalou přilnavost.