Kategorie B

Pouze telefon
Jeví známky běžného opotřebení (B)
Telefon je v relativně dobrém stavu. Viditelné známky používání. Telefon je v originální krabičce bez nabíječky.
Nabíječku a veškeré příslušenství je možno dokoupit na našem e-shopu.
| Verze operačního systému | Android 8.0 Oreo |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Výška | 152.4 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Hloubka | 7.8 mm |
| Hmotnost | 150 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 128 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 5.7 " |
| Rozlišení displeje | 1440 × 720 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Frekvence procesoru | 1.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 3 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 32 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |