Kategorie B
Samostatný telefon bez jakéhokoliv příslušenství v ceně.
Telefon má silnější šrám na displeji a na zádech.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 6.0 Marshmallow |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Výška | 143 mm |
| Šířka | 70.6 mm |
| Hloubka | 7.7 mm |
| Hmotnost | 131 g |
| Barva | Bílá |
| Velikost displeje | 5 " |
| Rozlišení displeje | 720x1280 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 1.2 GHz |
| Operační paměť RAM | 2 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 16 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mpx |