Jiné značky

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Tvrzené sklo tohoto typu představuje účinnou ochranu pro Váš OnePlus 5. Tento model s tvrdostí 9H a tloušťkou 0,3mm představuje jednu z oblíbených moderních technologií, která je odolná jak proti různým druhům mechanického…

-50%

-50%

-50%

-50%

Flipové pouzdro s vyýřezem pro zobrazení důležitých informací ochrání Váš telefon před škrábanci a znečištěním.

-50%

Atraktivní pouzdro vyrobené z příjemného silikonu. Zvyšuje odolnost Vašeho mobilního telefonu a chrání ho před poškozením. Přesně padne na daný model telefonu.

-50%

Knížkové pouzdro na Alcatel Pixi 4

-50%

Měkké a zároveň odolné silikonové pouzdro na váš telefon.

-50%

Průhledný obal vhodný pro váš telefon

-50%

Originální ochranné fólie pro tablet Alcatel U5 3G, ochrana displeje před poškrábáním, nečistotami a prachem, plně průhledná.

-50%

Odolné pouzdro z matného průhledného silikonu s přesnými výřezy pro snadné ovládání telefonu.

-50%

Odolné pouzdro z matného průhledného silikonu s přesnými výřezy pro snadné ovládání telefonu.

-50%

Toto tvrzené sklo je velice odolné vůči poškození a poskytuje účinnou ochranu proti poškrábání vašeho displeje. Nemá vliv na citlivost dotykové obrazovky a vysoká průhlednost zajišťuje pohodlné používání telefonu.

-50%

Populární zavírací obal Smart Case Book poskytne Vašemu telefonu účinnou ochranu, zároveň však překvapí svým elegantním, avšak jednoduchým vzhledem. Praktické lehce uzavíratelné pouzdro vytváří společně s ohebnou silikonovou…

-50%

Moderní zadní kryt poskytuje účinnou ochranu pro Váš telefon. Jednoduchý vzhled tohoto modelu ve spojení s na dotek velmi příjemným protiskluzovým povrchem z něj činí oblíbeného společníka pro každodenní použití.

-50%