Micro USB

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Universal 2 metres long USB - micro USB cable . It allows to charge the mobile phone very quickly and transmit the data. It is made of durable and esthetic materials. Colour: black

Univerzální černý datový kabel s koncovkami USB a micro USB, který umožňuje rychlé nabíjení a přenos dat. Je vyroben z odolných materiálů a má délku 1 m.

Univerzální zlatý datový kabel s koncovkami USB a micro USB, který umožňuje rychlé nabíjení a přenos dat. Je vyroben z odolných materiálů a má délku 1 m.

Univerzální červený datový kabel s koncovkami USB a micro USB, který umožňuje rychlé nabíjení a přenos dat. Je vyroben z odolných materiálů a má délku 1 m.

High quality flat USB cable, prevents twisting and tangling. It supports charging and data transfer. Length: approx. 2.00m

High quality flat USB cable, prevents twisting and tangling. It supports charging and data transfer. Length: approx. 1.00m

Černý kabel s dlouhým micro USB konektorem pro zařízení, kam se nedá zastrčit standardní micro USB konektor. Kabel má délku jeden metr. 

USB -mico USB cable in an elegant package. It allows you to charge your device and data transmission. It allows for lossless data transmission and fast charging device. The product is packed in elegant hard pack. Length:…

Kvalitní micro USB kabel černé barvy pro přenos dat a nabíjení. Má délku 1 m. 

Opletený kabel červené barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k USB zařízením. Má délku jeden metr.

Opletený kabel černé barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k USB zařízením. Má délku jeden metr.