Micro USB

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Kabel černé barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k externím USB zařízením. Má konektory otočené o 90 stupňů a délku jeden metr. Je vyroben z odolných materiálů a jeho povrch imitující provaz chrání kabel…

Kvalitní micro USB kabel černé barvy pro přenos dat a nabíjení. Má délku 1 m. 

Černý kabel s dlouhým micro USB konektorem pro zařízení, kam se nedá zastrčit standardní micro USB konektor. Kabel má délku jeden metr. 

Kabel černé barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k USB zařízením. Umožňuje přenos dat a nabíjení zařízení zároveň. Použité materiály jsou odolné a jemné na dotek. Má délku jeden metr. 

Růžový univerzální micro USB kabel pro nabíjení a přenos dat. Díky materiálu, ze kterého je vyroben, se nezamotává. Má délku 1,2 m.

Miniaturní černý datový kabel s micro USB konektorem, který je vhodný pro telefony a tablety. Lze ho upevnit na klíče.

Černý kabel s dlouhým micro USB konektorem pro zařízení, kam nejde zastrčit standardní micro USB konektor.

Kvalitní bílá nabíječka značky Samsung s jedním USB portem. Podporuje funkci rychlého nabíjení. Součástí balení je i Micro USB nabíjecí kabel dlouhý 1,2 m. 

Opletený kabel červené barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k USB zařízením. Má délku jeden metr.

Miniaturní modrý datový kabel s micro USB konektorem, který je vhodný pro telefony a tablety. Lze ho upevnit na klíče.

Adaptér bílé barvy, který slouží k připojení spotřebičů s micro USB portem k externím USB zařízením. Micro USB konektor lze použít oboustranně, má symetrické zakřivení obou stran. Tato vlastnost výrazně zrychluje a usnadňuje jeho…

High quality flat USB cable, prevents twisting and tangling. It supports charging and data transfer. Length: approx. 2.00m

USB kabel bílé barvy, který slouží k připojení spotřebičů s Micro USB portem k externím USB zařízením. Má délku jeden metr.