Kategorie A
Součástí nabídky je mobilní telefon a krabička, bez příslušenství.
Telefon v výborném stavu, bez známek používání - (A)
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 14 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 166.29 mm |
| Šířka | 75.98 mm |
| Hloubka | 7.79 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Fialová |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Rozlišení displeje | 2400x1080 pixel |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |