Novinka Kategorie A-
Součástí nabídky je mobilní telefon s krabičkou bez příslušenství.
Telefon jeví známky běžného používání, na displeji má vlásečnice.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace v našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | USB typ-C |
| Audio jack | ne |
| Počet SIM | 1 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Si/C Li-Ion |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Výška | 171.3 mm |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 7.3 mm |
| Hmotnost | 188 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 256 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.9 " |
| Rozlišení displeje | 1080x2640 pixel |
| Typ displeje | Foldable LTPO AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 4x2.6 + 4x2.0 GHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50+13 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |