Na kolo

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální černý držák telefonu na kolo nebo motorku. Umožňuje otočení telefonu až o 360 stupňů. Je vybaven pevnou konstrukcí.

Univerzální držák láhve nebo hrnku na řídítka kola. Je navržen pro řídítka o průměru 22,2 mm a upevňuje se pomocí šroubu.  

Praktický a spolehlivý černý univerzální držák telefonu na kolo nebo motorku. Má průhlednou kapsu a jednoduše se instaluje.

Univerzální černý voděodolný držák telefonu na kolo nebo motorku. Telefon lze v držáku otáčet až o 360 stupňů a naklánět podle potřeby. Navíc se dá i přes fólii na přední straně ovládat dotykem. Držák je navržen pro telefony o…

Univerzální klešťový silikonový držák telefonu na kolo nebo motorku, který má pevnou a odolnou konstrukci s dodatečnou elastickou silikonovou gumou pro ještě lepší upevnění telefonu.   

Praktické černé univerzální pouzdro na rám kola s kapsou pro telefony o velikosti displeje do 4,8 palce. Průhledná přední strana umožňuje nejen používání navigace, ale i ovládání telefonu dotykem. Na přední straně je také otvor…

Univerzální držák na kolo. S uchycením na řídítka. Určené pro telefony se šířkou od 3,5cm do 8cm.