| Verze operačního systému | Android 14 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Kapacita baterie | 4050 mAh |
| Výška | 169.0 mm |
| Šířka | 80.1 mm |
| Hloubka | 10.2 mm |
| Hmotnost | 240 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6,6 " |
| Rozlišení displeje | 2408x1080 pixel |
| Typ displeje | PLS LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mpx |