Selfie

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální modrá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální teleskopická růžová Bluetooth selfie tyč o délce 235-1005 mm pro ještě lepší fotografie. Součástí balení je micro USB kabel pro nabíjení. 

Universal selfie stick, enabling taking pictures without having to use the self-timer. The handle has an adjustable tilt angle with a value of 180 degrees, which allows you to adjust the inclination of the device to the needs…

Univerzální růžová teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie, která má odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Navíc může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální modrá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje telefon otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Univerzální zelená teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má délku 13,5-60 cm a sedm úrovní regulace. 

Univerzální bílá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální černá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Universal selfie stick, enabling taking pictures without having to use the self-timer. Includes remote wireless Bluetooth. The handle has an adjustable tilt angle with a value of 180 degrees, which allows you to adjust the…