Selfie

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální černá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Univerzální zelená teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má délku 13,5-60 cm a sedm úrovní regulace. 

Universal selfie stick, enabling taking pictures without having to use the self-timer. Includes remote wireless Bluetooth. The handle has an adjustable tilt angle with a value of 180 degrees, which allows you to adjust the…

Univerzální modrá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální modrá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje telefon otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Univerzální bílá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální růžová teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie, která má odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Navíc může být využívána i jako jednoduchý stativ.