3 důvody proč raději koupit použitý smartphone

Můžete ušetřit i několik tisíc ze lehké opotřebení nebo chybějící krabičku. Navíc pomáháte životnímu prostřední a to se přece vyplatí ne? Velké úspory

Použitý Apple iPhone Xr u nás koupíte za pouhých 13 990 Kč. V průměru tak ušetříte až 2500 Kč. Telefony bývají v perfektním stavu, avšak jim například chybí originální krabička. To je dobře ušetřených pár tisíc, co myslíte?

 

Pomáháte životnímu prostředí

Každý rok se generují miliony tun elektronického odpadu, z nichž velkou část tvoří staré mobilní telefony. Tyto telefony se hromadí na skládkách, kde prosakují škodlivé chemikálie do půdy, vody a vzduchu. Nákup použitého telefonu je malým krokem ke snížení toku elektronického odpadu.

 

Když je nový telefon velká zodpovědnost

Děti nyní dostanou svůj první smartphone již ve věku 10 let a šance, že tento nový smartphone upustí, jsou vysoké. Potenciální ztráty můžete minimalizovat tím, že svému dítěti (nebo neohrabanému dospělému) dodáte jemně používaný telefon.

Nákup použitého smartphonu je jedním z nejrozumnějších způsobů, jak ušetřit peníze. No a pokud naopak chcete nějaké peníze vydělat a máte doma telefon, o kterém víte, že by se někomu ještě hodil, neváhejte se na nás obrátit. Moc rádi stav telefonu posoudíme a rádi jej od Vás vykoupíme.


Přihlásit se do diskuze | Diskuze (0)

Napište nám


Zatím nejsou žádné názory.