Letní tipy na produkty

Léto je konečně tady! A my vám poradíme, jak si dlouhé horké dny užít ještě víc díky elektronice.


Léto se nese v duchu zahradních akcí a všemožných oslav. A na žádné pořádné party nesmí chybět hudba. Hudba z mobilu není přece jen ideální, a proto vám kvalitní poslech může poskytnout reproduktor. Na bazénové party určitě oceníte vodotěsný reproduktor NILLKIN X-Man.

V přijatelnější cenové kategorii jistě potěší například drobný, ale přesto výkonný reproduktor 3W GUESS. A jestli hledáte reprák větších rozměrů, jistě vás svým unikátním designem zaujme BTS SPEAKER.

A jestli svoji hudbu vychutnáváte radši v soukromí, bezpochyby oceníte například BTS Stereo Headphones, které budou skvělým společníkem při procházkách či běhu.

Na cestě na výlety a letní dovolené nesmí chybět držák na telefon, se kterým se díky dobrému výhledu na mapy už dozajista neztratíte. A jestliže jste pořádný dobrodruh a radši se přepravujete na kole, zvažte voděodolný držák na zip, který ochrání váš telefon i v drsnějších terénech či při nehodách.

Ať už se své léto rozhodnete strávit jakkoli, přejeme vám spoustu zážitků a zábavy.

 

Článek se týká těchto produktů

Bluetooth reproduktor voděodolný zelený - NILLKIN X-Man

Voděodolný outdoorový bezdrátový Bluetooth reproduktor  v zelené barvě. Jeho odolné silikonové pouzdro ho ochrání před poškrábáním a prachem, karabinka umožní upevnit na batoh nebo pásek. Reproduktor disponuje AUX 3,5 mm vstupem…

Bluetooth reproduktor 3W GUESS černý - Použitý

Reproduktor není v originálním balení. Je balen pouze v sáčku.

Bezdrátový bluetooth reproduktor HOCO Artistic sports BS48 modrý

Bezdrátový reproduktor HOCO. K dispozici v extrémně kompaktní velikosti pro snadné skladování a přepravu. Ideální pro venkovní jednání a při cestování. Díky malým rozměrům je produkt ideální na cesty jako přenosná hudební stanice.

Bluetooth reproduktor F2848 zlatý

Bezdrátový Bluetooth reproduktor s moderním designem, který umožňuje přehrávání hudby nejen z telefonu nebo tabletu s technologií Bluetooth, ale i z rádia, USB a micro-SD karty. Kromě toho lze reproduktor propojit s jakýmkoli…

Bluetooth sluchátka PLUS K3468 černá

Stylová Bluetooth sluchátka do uší PLUS K3468 jsou správnou volbou, pokud nemáte rádi špuntová sluchátka. Tato ergonomicky vytvořená sluchátka skvěle padnou do uší, netlačí a požitek z poslechu hudby a užívání sluchátek je…


Přihlásit se do diskuze | Diskuze (0)

Napište nám


Zatím nejsou žádné názory.