Tipy na vánoční dárky pro děti

Vánoce jsou za dveřmi! A někteří z nás stále neví, čím své blízké obdarovat. Letos už naštěstí nemusíte běhat po obchoďácích a ve stresu shánět dárek na poslední chvíli, jelikož v době, kdy nejen světem, ale i našimi životy hýbe technologie, je pořizování dárků snadnější, než si myslíte.A to především pro zástupce mladší generace! Těžko budete hledat puberťáka, kterého nenadchne nová elektronika či příslušenství k ní. A někdy je zkrátka snadnější jít s dobou a naslouchat trendům, které určují dnešní dobu. Víte jak se to říká, pokrok nezastavíš!

Všichni nejspíš víme, co je TikTok. Populární platforma pro kreativní tvůrce tvořící krátká videa. Stěží dnes najdeme mladého člověka, co by na platformu nepřispíval. A proto jestli máte doma mladé tvůrce, potěšte je příslušenstvím, které zkvalitní videa a zpříjemní jejich natáčení.

K tomu může pomoct například Bluetooth selfie tyč, která se dá využít také jako jednoduchý stativ, nebo rovnou stolní držák na telefon. A pokud chcete opravu zazářit, pořiďte jej i s led kruhovou lampou, která dodá videím profesionální nádech.

Potěšit ale může také kryt, který nejenže dokáže telefon ozvláštnit nejrůznějšími barvami, ale například takový kryt Roar Amber se svým silikonovým kroužkem usnadní držení, ale také zabrání vyklouznutí telefonu z ruky.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na sluchátka, a to především ta bezdrátová. Nejen že jsou dnes velmi populární, ale také působí elegantně a jsou nesmírně praktická. A například na takovou cestu do školy jsou téměř nutností!

A jestli si stále nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit ať už online, nebo na jedné z našich prodejen, kde vám rádi poradíme s výběrem kvalitního příslušenství, které dokáže vykouzlit úsměv na tváři nejen o Vánocích.

 

Článek se týká těchto produktů

Obal / kryt na Apple Apple iPhone X / Xs růžový - Roar Amber Case

Matné zadní pouzdro s kroužkem. Chrání jemný kryt zařízení před poškrábáním a poškozením. Vybaveno speciálním kroužkem, který usnadňuje sledování filmů ve vodorovné poloze. Kompatibilní s magnetickými držáky do auta. Vyrobeno z…

-50%
Obal / kryt na Xiaomi Redmi 7A šedý - Disney Medvídek Pú

Moderní zadní kryt poskytuje účinnou ochranu pro Váš telefon. Jednoduchý vzhled tohoto modelu ve spojení s na dotek velmi příjemným protiskluzovým povrchem z něj činí oblíbeného společníka pro každodenní použití. Kryt je…

-50%
Selfie tyč bluetooth spoušť růžová

Univerzální růžová teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie, která má odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Navíc může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Selfie bluetooth tyč s funkcí stativu černá

Univerzální černá teleskopická  Bluetooth selfie tyč o délce 18-80 cm pro skvělé fotografie z dovolené. Součástí balení je poutko na zápěstí a Micro USB kabel pro nabíjení selfie tyče. Navíc může být selfie tyč využívána i jako…


Přihlásit se do diskuze | Diskuze (0)

Napište nám


Zatím nejsou žádné názory.