5D Roar Glass je prémiové vysoce kvalitní tvrzené sklo. Lepidlo po celém povrchu zajistí dokonalé přilnutí k obrazovce a zajistí tak dokonalou čistotu obrazu a 100% dotykovou funkčnost. Vysoký index tvrdosti 9H poskytuje pokročilou ochranu obrazovky zařízení před poškrábáním a poškozením.
| Verze operačního systému | Android 8.0 Oreo |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 1 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 3020 mAh |
| Výška | 146.5 mm |
| Šířka | 70.9 mm |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Hmotnost | 142 g |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 5.45 " |
| Rozlišení displeje | 1440x720 pixel |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.5 GHz |
| Operační paměť RAM | 2 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 16 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 8 Mpx |