Tvrzené / ochranné sklo Samsung Galaxy S9 černé - UV Glass

Vysoce kvalitní tvrzené sklo, které se na displej mobilního telefonu aplikuje pomocí přiloženého UV lepidla a UV lampy. Sklo dokonale přilne k celé ploše obrazovky a díky UV lepidlu přilne k displeji silněji než běžná tvrzená skla bez UV technologie. Je zachována 100 % průhlednost obrazovky a 100 % citlivost na dotyk

Kód produktu:P30061

Dostupnost:U dodavatele | zboží můžete mít již v pondělí 12. 8. 2024

Dostupnost na prodejnách: Prodejna Globus Olomouc - Pražská 39
Prodejna Centrála Olomouc - Litovelská 118/12
Prodejna Senimo Olomouc - Pasteurova 10
Prodejna Šternberk - Obchodní 2554/1
Prodejna Zlín - Tyršovo nábřeží 5496
Prodejna Přerov - Čechova 3491/26

149.7
Cena: 499 Kč 150 Kč
Počet:


Vysoce kvalitní tvrzené sklo, které se na displej mobilního telefonu aplikuje pomocí přiloženého UV lepidla. Sklo dokonale přilne k celé ploše obrazovky a díky UV lepidlu přilne k displeji silněji než běžná tvrzená skla bez UV technologie. Je zachována 100 % průhlednost obrazovky a 100 % citlivost na dotyk. 

Při lepení skla prosím dbejte zvýšené opatrnosti, aby aplikační lepidlo nenateklo např. do sluchátka, případně do bočních tlačítek a dalších otvorů / zdířek vašeho telefonu. Veškeré otvory a tlačítka doporučujeme přelepit např. lepící páskou, aby se do nich lepící tekutina nedostala. Instalace tohoto skla vyžaduje manuální zručnost. 

Po očištění displeje přiloženými hadříky naneste na střed displeje přiložené lepidlo. Následně položte sklo na displej a nechte lepidlo samovolně roztéct po celém povrchu displeje. Chcete -li dosáhnout nejlepšího účinku, použijte k instalaci veškeré lepidlo z tuby a dbejte na správné rozložení lepidla po celé ploše obrazovky. Pomocí přiložené UV lampičky přejíždějte po displeji minimálně 60 sekund (doporučujeme cca 2 - 3 minuty), díky čemuž dojde k zatvrdnutí lepidla.