Novinka Kategorie A
Součástí nabídky je pouze mobilní telefon bez příslušenství.
Telefon je v pěkném stavu, displej bez oděrek a škrábanců.
Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace na našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android™ 10.x |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | Micro USB |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 164.9 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Hmotnost | 196 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 512 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.5 " |
| Rozlišení displeje | 720x1600 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.3 GHz |
| Operační paměť RAM | 3 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13+2+2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |