Novinka Kategorie B

V nabídce je pouze mobilní telefon bez příslušenství.
Mobilní telefon má oděrky na zadním krytu a rámu, displej je v perfektním stavu.
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případě registrace v našem e-shopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 165.9 mm |
| Šířka | 76.2 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Hmotnost | 189 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Rozlišení displeje | 2400x1080 pixel |
| Typ displeje | AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Nano SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 48 + 8 + 2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |