Novinka Kategorie B-
Telefon bez veškerého příslušenství.
Telefon má drobné oděrky na rámu a jeden roh rámu obouchaný. Lehké škrábance na displeji.
Veškeré příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 9.0 Pie |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video 4K |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB typ-C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Výška | 161.3 mm |
| Šířka | 76.4 mm |
| Hloubka | 8.8 mm |
| Hmotnost | 199 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 256 GB |
| Barva | Bílá |
| Velikost displeje | 6.5 " |
| Rozlišení displeje | 1080x2340 pixel |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Počet jader procesoru | osmijádrový |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 128 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 64 Mpx/ 8 Mpx/ 2 Mpx/ 2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | ne |