iPhone 8

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Na displeji pár zanedbatelných škrábanců. rámeček a záda telefonu jsou bez poškození. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství, včetně…

Telefon je v pěkném stavu. Tělo telefonu má pár jemných škrábanců. Displej má několik neznatelných škrábanců. Kapacita baterie je 84%.  Součástí nabídky je pouze telefon. Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit…

Telefon nese lehké stopy opotřebení. Kondice baterie je na 80-90%. Součástí je jen telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu, bez známek používání. Součástí je jen telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.  

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Telefon je bez známek používání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

Telefon je v perfektním stavu. Bez známek užívání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je ve velmi pěkném stavu, bez jakých koliv stop užívání. Součástí je telefon, krabička, jinak bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

Telefon je v pěkném stavu. Telefon má drobné vlásečnicové škrábance na displeji. Na rámu má drobné oděrky od obalu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné…