Do auta

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Cestovní nabíječka P7500.

Značka: LDNIOModel: C407QNabíjecí výkon: 36 W (max.)Vstupní napětí: DC12-24VVýstupní napětí: DC 3,6-6V 6-9V 9-12VDélka kabelu: 1 mRozměry: 29 x 66 mmHmotnost: 34 g

USB nabíječka do auta s technologií rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 a Power Delivery. Technologie Quick Charge 3.0 nabíjí podporovaná chytrá zařízení až 4x rychleji než běžná USB nabíječka. Pro rychlé nabíjení musí chytré…

Originální autonabíječka Samsung s výkonem 2000 mAh zajišťuje, že vaše zařízení bude rychle a bezpečně nabíjeno ze zásuvky zapalovače. Rychlé adaptivní nabíjení umožňuje nabíjení baterie na 50% během pouhých 30 minut. Celková…

Nabíječka pro mobilní telefon do cigaretového zapalovače v autě. Pro osobní i nákladní vozidla, 12/24V. Indikace připojení pomocí barevné LED.

USB s celkovým výstupním proudem 2,4 A Kabel USB-C o délce 1,2 m

Bílá nabíječka do auta značky Hoco s jedním USB vstupem a kabelem, díky kterému je možné nabíjet ještě jedno zařízení ve stejný okamžik.  Umožňuje rychlonabíjení. Kabel má délku 1,2 m.

Univerzální černá CL nabíječka do auta s Micro USB výstupem a výkonem 2 A. Nabíječka je vybavena LED indikací nabíjení a speciálním ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.

Bílá elegantní nabíječka do auta, která umožňuje nabíjení zařízení značky Apple. Disponuje LED indikací nabíjení a nalepovacími organizéry pro usměrnění kabelu o délce 1 m. Maximální výstupní proud nabíječky je 2 A.

2× port USB s celkovým výstupním proudem 2,4 AKabel USB-C o délce 1,5 mVstupní napětí: 12 V – 24 VVýstupní napětí: 5 V

Univerzální malá CL nabíječka s USB výstupem, výkonem 2,4 A a podporou rychlého nabíjení. 

The car charger for Samsung mobile phone brand is made from the highest quality of electronics components and is fully compliant with the CE and LVD standards (certified by the Institute of Advanced Manufacturing Technology in…

Univerzální černá CL nabíječka do auta s USB C výstupem a výkonem 2 A. Nabíječka je vybavena LED indikací nabíjení a speciálním ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.  

Univerzální černá nabíječka do auta, která má kromě standardního USB vstupu kabel s vyhrazeným vstupem Micro USB-C. Je vybavena ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.