Do auta

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

The car charger for Samsung mobile phone brand is made from the highest quality of electronics components and is fully compliant with the CE and LVD standards (certified by the Institute of Advanced Manufacturing Technology in…

Univerzální černá CL nabíječka do auta s Micro USB výstupem, výkonem 1 A a podporou rychlého nabíjení. Nabíječka má ochranný systém proti přehřívání a přepětí.

The car charger for Nokia mobile phone brand is made from the highest quality of electronics components and is fully compliant with the CE and LVD standards (certified by the Institute of Advanced Manufacturing Technology in…

Bílá nabíječka do auta značky Hoco s jedním USB vstupem a kabelem, díky kterému je možné nabíjet ještě jedno zařízení ve stejný okamžik.  Umožňuje rychlonabíjení. Kabel má délku 1,2 m.

Bílá elegantní nabíječka do auta, která umožňuje nabíjení zařízení značky Apple. Disponuje LED indikací nabíjení a nalepovacími organizéry pro usměrnění kabelu o délce 1 m. Maximální výstupní proud nabíječky je 2 A.

Růžová univerzální nabíječka do auta se dvěma USB porty. Jeden port má nabíjecí výkon 1,0 A, druhý 2,1 A. Díky malé velikosti je nabíječka ideální pro cestování. Může se pochlubit moderním designem a matným povrchem. 

Bílá autonabíječka značky Hoco, která je vyrobena z ohnivzdorného, pevného a trvanlivého materiálu. Má ochranný systém proti přehřátí a zkratům. Součástí balení je i Lightning kabel. 

Kvalitní univerzální černá micro USB nabíječka do auta s odnímatelným kabelem a ochranným systémem proti přepětí.