Do auta

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Bílá nabíječka do auta značky Hoco s jedním USB vstupem a kabelem, díky kterému je možné nabíjet ještě jedno zařízení ve stejný okamžik.  Umožňuje rychlonabíjení. Kabel má délku 1,2 m.

Růžová univerzální nabíječka do auta se dvěma USB porty. Jeden port má nabíjecí výkon 1,0 A, druhý 2,1 A. Díky malé velikosti je nabíječka ideální pro cestování. Může se pochlubit moderním designem a matným povrchem. 

Univerzální rozdělovač zásuvky zapalovače, který je určen k napájení elektrických zařízení vyžadujících napájecí napětí 12 V DC. Rozdělovač umožňuje současně připojení tří zařízení napájených ze zásuvky zapalovače a jednoho USB…

Univerzální černá CL nabíječka do auta s USB výstupem a výkonem 1 A. Nabíječka má speciální ochranný systém proti zkratům, přehřátí a přepětí.  

Univerzální černá CL nabíječka do auta s Mini USB výstupem a výkonem 1 A. Nabíječka je vybavena LED indikací nabíjení a speciálním ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.  

Bílá elegantní nabíječka do auta, která umožňuje nabíjení zařízení značky Apple. Disponuje LED indikací nabíjení a nalepovacími organizéry pro usměrnění kabelu o délce 1 m. Maximální výstupní proud nabíječky je 2 A.

Bílá nabíječka do auta značky Hoco, která disponuje dvěma USB porty.