Do auta

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Cestovní nabíječka P7500.

Nabíječka do auta pro Váš telefon LG KG800.

Nabíječka do auta pro Váš telefon LG C1200.

Sada praktických produktů do auta, která obsahuje stojan na telefon nebo GPS navigaci a univerzální micro USB autonabíječku.

Univerzální černá micro USB nabíječka do auta s ochranným systémem proti přepětí a LED indikací nabíjení.

Univerzální černá nabíječka do auta, která má kromě standardního USB vstupu kabel s vyhrazeným vstupem Micro USB-C. Je vybavena ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.

Univerzální černá CL nabíječka do auta s USB portem a kabelem s Micro USB vstupem. Nabíječka má speciální ochranný systém proti zkratům, přehřátí a přepětí. Její výkon je 3 A. 

Bílá autonabíječka značky Hoco, která je vyrobena z ohnivzdorného, pevného a trvanlivého materiálu. Má ochranný systém proti přehřátí a zkratům. Podporuje funkci rychlonabíjení. Součástí balení je i Micro USB kabel. 

Bílá autonabíječka značky Hoco, která je vyrobena z ohnivzdorného, pevného a trvanlivého materiálu. Má ochranný systém proti přehřátí a zkratům. Součástí balení je i Lightning kabel. 

Bílá nabíječka do auta značky Hoco s jedním USB vstupem a kabelem, díky kterému je možné nabíjet ještě jedno zařízení ve stejný okamžik.  Umožňuje rychlonabíjení. Kabel má délku 1,2 m.

Nabíječka s Bluetooth je zařízení, které vám umožní nabíjet baterii smartphonu a přehrávat oblíbenou hudbu. Nabíječka je lehká a zabírá málo místa, takže ji můžete snadno vložit do kapsy kalhot nebo kabelky.

Vstup: DC12-24VVýstup USB: 5 V / 3,1 A 15,5 WZapalovač cigaret: 12-24V1-12A