Nabíječky

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Cestovní nabíječka P7500.

Nabíječka do auta pro Váš telefon LG KG800.

Nabíječka do auta pro Váš telefon LG C1200.

Červeno-černá indukční nabíječka umožňující pohodlné bezdrátové nabíjení. Součástí balení je micro USB kabel.

Kvalitní černá síťová nabíječka značky Bluestar pro nabíjení telefonů Samsung. Disponuje ochranným systémem proti přehřátí a přepětí. Kabel má délku 1,4 m.

Sada praktických produktů do auta, která obsahuje stojan na telefon nebo GPS navigaci a univerzální micro USB autonabíječku.

Výstupní napětí: 5VMaximální proud: 2AFrekvence: 50 – 60 Hz

Univerzální černá micro USB nabíječka do auta s ochranným systémem proti přepětí a LED indikací nabíjení.

Univerzální černá nabíječka do auta, která má kromě standardního USB vstupu kabel s vyhrazeným vstupem Micro USB-C. Je vybavena ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.

Univerzální černá CL nabíječka do auta s USB portem a kabelem s Micro USB vstupem. Nabíječka má speciální ochranný systém proti zkratům, přehřátí a přepětí. Její výkon je 3 A. 

Univerzální USB nabíječka s 5 porty o rozměrech 750x60x33 mm. Součástí balení je 1,2 m dlouhý přívodní kabel. Nabíječka dosahuje proudového výstupu až 2,4 A. 

Kvalitní bezdrátová nabíječka s moderním designem. Adaptér může sloužit i jako stojan pro sledování filmů nebo fotografií. Nabíječka disponuje funkcí rychlonabíjení a ochranou proti přehřátí a přepětí. Navíc je vybavena LED…