Galaxy A

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je v perfektním stavu. Bez větších známek užívání. Součástí je telefon, krabička, nabíječka a kabel, jinak bez příslušenství.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v prvotřídním stavu. Nese minimální známky používání. Na displeji je několik vlásečnicových škrábanců. Plně funkční. Součástí nabídky je plné příslušenství; tj. originální nabíječka podporující rychlé nabíjení,…

Telefon je v perfektním stavu, jedná se o zánovní zboží - nerozbalený. Součástí balení je telefon, originální nabíječka a krabička.  Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu, jedná se o zánovní zboží. Součástí balení je kompletní krabička s telefonem a originální nabíječkou. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu, jedná se o zánovní zboží - nerozbalený. Součástí balení je telefon, originální nabíječka a krabička.  Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v pěkném stavu. Má lehce poškrábaný zadní kryt a lehce ťuknutý. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu. 

Telefon je v relativně pěkném stavu. Stav telefonu odpovídá jednomu roku používání bez obalu, na displeji nebylo nalepené tvrzené sklo, takže je na něm viditelných vícero známek používání. Doporučujeme do budoucna na telefon…

Telefon je v perfektním stavu. Bez viditelných známek užívání. Telefon je zalepen ještě ve výrobní folii. Součástí je komplet balení, telefon, krabička, nabíječka a sluchátka.

-25%

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Bez větších známek používání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

Telefon nese známky běžného používání. Na displeji lehké oděrky. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v relativně pěkném stavu. Jde vidět opotřebení, jedna hlubší rýha na LCD jinak bez větších škrábanců. Rámeček i záda telefonu mají několik škrábanců. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez…

Telefon je v pěkném stavu. Displej má jemné, vlásečnicové škrábance, telefon má škrábanec v levém dolním rohu, drobný škrábanec je i pod foťákem. Telefon je nabízen s originální nabíječkou a kabelem- bez krabičky. Veškeré další…

Telefon je v perfektním stavu. Bez větších známek užívání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu. Plně funkční i vizuálně bez vad. Součástí je telefon , nabíječka a sluchátka. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.