Samsung

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je v pěkném stavu, bez větších známek užívání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu. Telefon má pár vlásečnicových škrábanců na zádech telefonu. Součástí je telefon, krabička, nabíjecí adaptér a nerozbalená sluchátka. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon Samsung pro nenáročné. Opotřebení v rámci věku. Nová baterie. Telefon je dodáván s krabičkou a nabíječkou. (telefon, FM rádio, MP3 player v jednom)

Telefon s kompletním balením se známkami používání. Stav odpovídá stáří Displej 3" TFT LCD 400x240, Vnitřní paměť 50 slot pro microS DHC, Fotoaparát 3,2 Mpx, Bluetooth 2.1

Telefon je v relativně pěkném stavu. Stav telefonu odpovídá jednomu roku používání bez obalu, na displeji nebylo nalepené tvrzené sklo, takže je na něm viditelných vícero známek používání. Doporučujeme do budoucna na telefon…

Jen telefon Telefon je v perfektním stavu. Bez větších známek užívání. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Jen telefon Telefon je v pěkném stavu. Nese stopy opotřebení. Telefon má opotřebený středový rám. Drobnější rýhy v pravém a levém dolním rohu. Součástí je telefon bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré…

Telefon je v pěkném stavu. Zadní kryt je lehce opotřebovaný. Pravý dolní a levý horní roh je odřený. Součástí je pouze telefon ,bez krabičky , bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e…

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Telefon je bez poškození. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v perfektním stavu. V telefonu je nová baterie. Součástí je telefon, krabička, nabíjecí kabel a sluchátka. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.