Galaxy J

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je v parádním stavu. Displej i rámeček bez poškození.Telefon je bez originální krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možno dokoupit u nás na e-shopu.

Telefon je v relativně zachovaném stavu. Zadní kryt nese známky užívání. Telefon je bez originální krabičky, bez příslušenství a bez nabíječky.Veškeré příslušenství a nabíječku je možné zakoupit na našem e-shopu.

Telefon je v relativně pěkném stavu. Nese známky užívání. Telefon má vpravo nahoře malou prasklinu. Prasklina nijak nezasahuje do zobrazovacího pole displeje. Součástí je pouze telefon, bez originální krabičky, bez nabíječka a…

Telefon je v pěkném stavu. Lehce viditelné známky opotřebení. Mírné ťukance na rozích jinak bez poškození. Součástí je krabička, nabíječka a sluchátka.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

Displej bez jediného škrábance (bylo nošeno tvrzené sklo), rámeček v TOP stavu, záda bez jediného škrábance. Tento přístroj je ve špičkovém stavu. Součástí balení je krabička, originální nabíjecí adaptér a kabel.   Displej 5" TFT…