Novinka Kategorie A-
Pouze telefon.
Telefon nese mírné známky používání, nepatrné vlásečnice a malý škrábanec na LCD. Telefon je jinak v pěkném stavu.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 42 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE, Podpora bezdrátového nabíjení |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ne |
| Počet SIM | 1 |
| Operační systém | Android |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Výška | 162.8 mm |
| Šířka | 76.6 mm |
| Hloubka | 8.5 mm |
| Hmotnost | 232 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 256 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.8 " |
| Rozlišení displeje | 1344x2992 pixel |
| Typ displeje | LTPO OLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 1x3.78 + 5x3.05 + 2x2.25 GHz |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50+48+48 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |