Kategorie B+
Součástí nabídky je pouze mobilní telefon.
Telefon nese mírné známky opotřebení.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ne |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5230 mAh |
| Výška | 161 mm |
| Šířka | 74.6 mm |
| Hloubka | 7.3 mm |
| Hmotnost | 171 g |
| Barva | Šedá |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Rozlišení displeje | 2412 x 1080 pixel |
| Typ displeje | AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 108+5 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |