Kategorie B
Telefon bez veškerého příslušenství.
Displej v perfektním stavu, na rámu a zádech telefonu jsou oděrky a škrábance.
Veškeré příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android™ 11.x |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Stabilizace obrazu, Video 4K, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 160.4 mm |
| Šířka | 74.5 mm |
| Hloubka | 8.3 mm |
| Hmotnost | 179 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 512 GB |
| Barva | Šedá |
| Velikost displeje | 6.4 " |
| Rozlišení displeje | 2400x1080 pixel |
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 64 Mpx / 8 Mpx / 2 Mpx / 2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |