Kategorie B-
Součástí nabídky je pouze mobilní telefon.
Telefon nese známky běžného používání. Záda a rám v dobrém stavu, pouze několik škrábanců na displeji.
Veškeré jiné příslušenství lze zakoupit na našem e-shopu, nebo kamenné prodejně.
V případe registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení.
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video 4K |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ne |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Zvýšená odolnost | IP 68 |
| Kapacita baterie | 5200 mAh |
| Výška | 162.2 mm |
| Šířka | 74.7 mm |
| Hloubka | 7.8 mm |
| Hmotnost | 185 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Modrá |
| Velikost displeje | 6.67 " |
| Rozlišení displeje | 2712x1220 pixel |
| Typ displeje | pOLED |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 256 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50+8 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | Ne |