Kategorie B
Součástí nabídky je telefon s krabičkou.
Zařízení je opotřeben u nabíjení.
Veškeré příslušenství, včetně nabíječky je možné zakoupit na našem e-shopu.
V případě registrace v našem eshopu sleva 5% na servis tohoto zařízení
| Verze operačního systému | Android 13 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Vlastnosti zadního fotoaparátu | Blesk, Automatické ostření, Video HD |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx |
| Funkce | WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, LTE |
| Nabíjecí konektor | USB - C |
| Audio jack | ano |
| Počet SIM | 2 |
| Operační systém | Android |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výška | 168 mm |
| Šířka | 77.8 mm |
| Hloubka | 8.8 mm |
| Hmotnost | 194 g |
| Maximální kapacita pro rozšíření úložiště | 1024 GB |
| Barva | Černá |
| Velikost displeje | 6.7 " |
| Rozlišení displeje | 2400x1080 pixel |
| Typ displeje | PLS LCD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Velikost vnitřního úložiště | 64 GB |
| Rozšíření vnitřního úložiště | Micro SD |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50+2+2 Mpx |
| Možnost odpočtu DPH pro firmy | NE |