Držáky / stojany

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální černý držák do auta s dvojitým upevněním do ventilační mřížky automobilu, které zajišťuje stabilitu i při prudkém brzdění. Držák je vyroben z kvalitních materiálů.

Elegantní univerzální magnetický držák telefonu do auta s bezdrátovým nabíjením. Disponuje LED indikací nabíjení a lze ho otáčet až o 360 stupňů. Držák se instaluje do ventilační mřížky.

Kvalitní univerzální černý držák do auta umožňující pohodlné a snadné používání telefonu nebo navigace během řízení. Vzdálenost mezi rameny je 40-110 mm.

Univerzální růžová teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie, která má odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Navíc může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Kvalitní univerzální černý držák do auta umožňující pohodlné a snadné používání telefonu nebo navigace během řízení. Držák se uchycuje na přední sklo a je plně otočný o 360 stupňů. Úchyty jsou opatřeny jemným umělým potahem.

Univerzální držák telefonu do auta s moderním designem a jednoduchou instalací do ventilační mřížky. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a zabere jen málo místa. Umožňuje pohodlné a snadné používání telefonu během řízení a…

Univerzální černá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Univerzální černý držák do auta s jednoduchou instalací na čelní sklo nebo palubní desku automobilu. Umožňuje pohodlné a snadné používání telefonu nebo navigace během řízení.

Leash KLIP pink

50 Kč

Moderní černý držák tabletu do auta, který umožňuje pohodlné sledování filmů při cestování. Upevňuje se na opěrku hlavy. Držák má silné pružiny pro upevnění zařízení a nabízí otočení až o 360 stupňů. Rozpětí držáku je 135-250 mm.