Držáky / stojany

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální černý držák do auta s moderním designem, který umožňuje snadné a pohodlné používání telefonu či navigace během řízení. Zároveň poskytuje bezpečí řidiči i ostatním cestujícím. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu,…

Univerzální držák telefonu do auta s moderním designem a jednoduchou instalací do ventilační mřížky. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a zabere jen málo místa. Umožňuje pohodlné a snadné používání telefonu během řízení a…

Leash KLIP blue

50 Kč

Stolní stojan

89 Kč

Univerzální držák telefonu na kolo v černém provedení. Rukojeť  je plně nastavitelná, díky tomu je držák vhodný pro většinu jízdních kol. Zajišťuje pevné, bezpečné uchycení telefonu a snadné ovládání. 

Univerzální modrá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Otočný zlatý magnetický držák telefonu na palubní desku auta, který je vhodný pro libovolný smartphone. Držák disponuje čtyřmi silnými magnety pro pevné a bezpečné ukotvení telefonu. Je vyroben ze slitiny hliníku a umožňuje…

Univerzální černý držák telefonu na kolo nebo motorku. Umožňuje otočení telefonu až o 360 stupňů. Je vybaven pevnou konstrukcí.

Univerzální bílo-modrý držák do auta s moderním designem umožňující pohodlné a snadné používání telefonu nebo navigace během řízení a otáčení až o 360 stupňů. Je vyroben z odolného materiálu.

Elegantní univerzální magnetický držák telefonu do auta s bezdrátovým nabíjením. Disponuje LED indikací nabíjení a lze ho otáčet až o 360 stupňů. Držák se instaluje do ventilační mřížky.