Držáky / stojany

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Sada univerzálních podložek pro magnetický držák, jedné o rozměrech 6,5 cm x 4,5 cm a druhé o průměru 4 cm. Podložku stačí jen vložit mezi telefon a kryt. Sada je kompatibilní se všemi držáky.

Univerzální černý držák do auta s moderním designem umožňující pohodlné a snadné používání telefonu nebo navigace během řízení a otáčení až o 360 stupňů. Je vyroben z odolného materiálu. 

Kvalitní magnetický držák na telefon do mřížky ventilace. Obsahuje čtyři silné magnety pro bezpečné upevnění libovolně velkého telefonu. Držák má jemný povrch, stříbrnou barvu a  lze ho naklápět a otáčet až o 360 stupňů. Součástí…

Praktický a spolehlivý černý univerzální držák telefonu na kolo nebo motorku. Má průhlednou kapsu a jednoduše se instaluje.

Kvalitní magnetický držák na telefon do mřížky ventilace. Obsahuje čtyři silné magnety pro bezpečné upevnění libovolně velkého telefonu. Držák má jemný povrch, černou barvu a  lze ho naklápět a otáčet až o 360 stupňů. Součástí…

Univerzální zelená teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje ho otáčet do různých úhlů. Rameno má délku 13,5-60 cm a sedm úrovní regulace.