Držáky / stojany

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Univerzální modrá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální modrá teleskopická selfie tyč pro milovníky fotografování. Držák na telefon je nastavitelný a umožňuje telefon otáčet do různých úhlů. Rameno má sedm úrovní regulace a délku 13,5-60 cm. 

Univerzální růžová teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie, která má odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Navíc může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální bílá teleskopická Bluetooth selfie tyč pro skvělé fotografie z dovolené, která má navíc odpojitelnou Bluetooth spoušť pro samostatné použití do vzdálenosti 10 m. Kromě toho může být využívána i jako jednoduchý stativ.

Univerzální černá teleskopická  Bluetooth selfie tyč o délce 18-80 cm pro skvělé fotografie z dovolené. Součástí balení je poutko na zápěstí a Micro USB kabel pro nabíjení selfie tyče. Navíc může být selfie tyč využívána i jako…

Sada univerzálních podložek pro magnetický držák, jedné o rozměrech 6,5 cm x 4,5 cm a druhé o průměru 4 cm. Podložku stačí jen vložit mezi telefon a kryt. Sada je kompatibilní se všemi držáky.

Univerzální magnetický černý držák do auta s moderním designem a jednoduchou instalací do ventilační mřížky. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a disponuje šesti magnety pro zajištění stability. Umožňuje pohodlné a snadné…

Kvalitní magnetický držák na telefon do mřížky ventilace. Obsahuje čtyři silné magnety pro bezpečné upevnění libovolně velkého telefonu. Držák má jemný povrch, černou barvu a  lze ho naklápět a otáčet až o 360 stupňů. Součástí…

Kvalitní magnetický držák na telefon do mřížky ventilace. Obsahuje čtyři silné magnety pro bezpečné upevnění libovolně velkého telefonu. Držák má jemný povrch, stříbrnou barvu a  lze ho naklápět a otáčet až o 360 stupňů. Součástí…

Univerzální klešťový silikonový držák telefonu na kolo nebo motorku, který má pevnou a odolnou konstrukci s dodatečnou elastickou silikonovou gumou pro ještě lepší upevnění telefonu.   

Inovativní černý držák do auta se speciální trojúhelníkovou konstrukcí garantující stabilitu během jízdy a gravitačním zamykáním. Telefon bude upevněn automaticky po jeho vložení do zařízení. Držák je vyroben z vysoce kvalitních…

Malý držák na telefon do auta. Je vybaven čtyřmi silnými neodymovými magnety, které chrání upevněné zařízení před poškozením.

Univerzální držák telefonu na kolo v černém provedení. Rukojeť  je plně nastavitelná, díky tomu je držák vhodný pro většinu jízdních kol. Zajišťuje pevné, bezpečné uchycení telefonu a snadné ovládání.