Blog

Jak se dostat do vánoční nálady

Jak se dostat do vánoční nálady

Vánoce jsou tady! Pokud ale ještě stále nemáte doma tu správnou vánoční atmosféru, přinášíme vám pár tipů, které vám snad pomohou se do ní dostat.


Kategorie použitých telefonů

Kategorie použitých telefonů

U každého férového prodejce použitých telefonů najdete u výrobku vždy označení, do které kategorie zařízení spadá. Od této kategorie se pak odvíjí většinou i cena produktu. Takže co tedy označení znamená?


Jak vybrat správná sluchátka II: přes uši nebo do uší?

Jak vybrat správná sluchátka II: přes uši nebo do uší?

Sluchátka jsou každodenním doplňkem každého z nás, ať už doma u počítače, nebo venku na cestách. Zatímco v minulém článku jsme mluvili o sluchátkách bezdrátových a drátových, dnes se dozvíte, jestli zvolit sluchátka radši do uší nebo přes uši. Pojďme na to!


Jak si vybrat správná sluchátka: bezdrátová nebo drátová?

Jak si vybrat správná sluchátka: bezdrátová nebo drátová?

Sluchátka jsou věc, bez které by se většina lidí dnes už neobešla. Krátí nám cesty v tramvaji, autobuse či vlaku, nebo nám pomáhají ignorovat okolní svět. Jak si ale vybrat ta správná sluchátka, abyste si mohli vychutnat zážitek z poslechu naplno?


Tipy na vánoční dárky pro děti

Tipy na vánoční dárky pro děti

Vánoce jsou za dveřmi! A někteří z nás stále neví, čím své blízké obdarovat. Letos už naštěstí nemusíte běhat po obchoďácích a ve stresu shánět dárek na poslední chvíli, jelikož v době, kdy nejen světem, ale i našimi životy hýbe technologie, je pořizování dárků snadnější, než si myslíte.


Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Dřív, než by si mnozí z nás přáli, přišly zase Vánoce a někteří z nás si stále neví rady, čím svým blízkým vykouzlit pod stromečkem úsměv na tváři. Letos už ale nemusíte stresovat a zběsile běhat po obchoďácích, jelikož v této době, kdy světem hýbou různé technologie, se dárky pořizují snadněji, než byste čekali.


Tipy na vánoční dárky pro ženy

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Rok se s rokem sešel a dřív, než by si mnozí z nás přáli, jsou tu zase Vánoce. Zatímco někdo má jasnou představu o tom, co jeho blízkým pod stromečkem vykouzlí úsměv na tváři, někteří z nás si zkrátka neví rady a Vánoce se pak mění spíše ve zběsilé běhání po obchoďácích a spoustu stresu. Tomu se ale letos můžeme vyhnout. Žijeme v době, kdy nejen světem, ale i našimi životy hýbe technologie, a proto je vymýšlet dárky na poslední chvíli snadnější než kdy dřív.


Jak vybrat správný mobilní telefon?

Jak vybrat správný mobilní telefon?

V dnešní době je trh přehlcen nabídkou mobilů různých tvarů, barev, velikostí a funkcí. Jak si tedy správě vybrat telefon vhodný právě pro vás?


Jak na kvalitní fotky z telefonu?

Jak na kvalitní fotky z telefonu?

Doby, kdy jsme potřebovali k pořízení dobrých fotografií zrcadlovky nebo drahé foťáky jsou dávno pryč. Pojďme se podívat, jak správně fotit mobilem a které modely jsou nejvhodnější.


Je modré světlo opravdu tak nebezpečné?

Je modré světlo opravdu tak nebezpečné?

Modré světlo, neboli Blue Light je strašákem mnohých z nás. Škodlivé záření vycházející z našich displayů nám totiž může pořádně zkomplikovat život. Ale jak se před ním vlastně bránit?


Aplikace, které vám usnadní každodenní život

Aplikace, které vám usnadní každodenní život

Mobilní telefony se staly neodmyslitelnou součástí našeho života, a to nejen kvůli komunikaci a zábavě, ale především díky tomu, že jsou nám mnohdy schopné opravdu ulehčit život. Přinášíme vám tedy pár aplikací, které by vám mohly váš běžný život ještě o trochu více usnadnit.


Soutěž o bezdrátová sluchátka

Soutěž o bezdrátová sluchátka

Připravili jsme pro Vás soutěž o bezdrátová sluchátka. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a můžou být tvoje. Soutěž končí v pondělí 25. října 2021. Přejeme hodně štěstí :)

 


Zpět do školy

Zpět do školy

Prázdniny skončily a nákup školních pomůcek začíná být v plném proudu. Ať chceme nebo nechceme, tak se mobilní telefon, smartphone stal skoro povinnou výbavou i školáků. Doba jde do předu a my musíme s ní. Dnes se podíváme na to, jaké aplikace se budou školákům hodit a usnadní jim plnění domácích úkolů a pomůžou při učení a opakování školní látky.


Už žádná hotovost! Jednoduše a bezpečně - NFC platby

Už žádná hotovost! Jednoduše a bezpečně - NFC platby

Bezhotovostní platby jsou v dnešní době upřednostňovány na platbami hotovostí. Platbu platební kartou už dnes nahrazují platby telefonem, nebo dokonce chytrými hodinkami. Banky už ve velkém implementují do svých systému možnost platit pomocí aplikace. Pokud ještě stále zvažujete a nejste si touto možností platby jisti, přečtěte si náš článek.

 


3 důvody proč raději koupit použitý smartphone

3 důvody proč raději koupit použitý smartphone

Můžete ušetřit i několik tisíc ze lehké opotřebení nebo chybějící krabičku. Navíc pomáháte životnímu prostřední a to se přece vyplatí ne? 


Stylové příslušenství GUESS

Stylové příslušenství GUESS

Ach to příslušenství, někteří z nás jsou při výběru nenároční a sází na roky ověřenou klasiku. Někteří před koupí zvažují veškerá pro a proti, co se ochrany a praktičnosti příslušenství k telefonu týče. Pravděpodobně nebudeme daleko od pravdy, když si dovolíme říci, že obzvlášť u žen hraje důležitou roli také vzhled.

 


SOUTĚŽ o bluetooth reproduktor

SOUTĚŽ o bluetooth reproduktor

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás soutěž o bluetooth reproduktor se skvělou výdrží a vychytanou funkcí. Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a může být Váš.


Folie nebo sklo?

Folie nebo sklo?

To, že je v dnešní době potřeba chránit displej telefonu před poškozením, už není žádná novinka, ti kteří čtou naše články dané už určitě dobře ví. Pokud ještě váháte mezi ochrannou fólii nebo tvrzeným sklem, volete sklo. Skla dosahují mnohem lepší ochrany proti pádům a nárazům než fólie. Navíc sklo je mnohem více uživatelsky příjemnější.


Šetřete přírodu s námi

Šetřete přírodu s námi

Mobilní telefon dosloužil, černo, už jej ani nezapnete a je vám jasné, že nastala klinická smrt. Co teď? Napadá vás vyhodit telefon do popelnice? To je ovšem špatně, telefony se dají dát na výkup nebo vytřídit. Velké procento uživatelů neví, jak s tímto odpadem naložit, a tak na každou českou domácnost připadá minimálně jeden nepoužitelný mobilní telefon. Velmi malé procento uživatelů si však uvědomuje následky, které s sebou toto skladování či nesprávná recyklace z ekologického a dlouhodobě udržitelného hlediska nese, a s kolika škodlivými látkami či recyklovatelnými kovy z neobnovitelných zdrojů každý den manipulují. 


Šedý dovoz? Tady cesta nevede

Šedý dovoz? Tady cesta nevede

U nás nakoupíte mobilní telefony od oficiálních distributorů, šedý dovoz je opakem. Jedná se o zboží dovezené do Evropské unie převážně z jiných zemí světa, takové zboží pak obchodník nakoupí za výrazně nižší cenu. Neznáte tedy přesný původ a často ho nezná ani obchodník. Nákup u takového obchodníka může být následně problematický, ať už se jedná o reklamace nebo vrácení zboží.