Slevy Použité telefony

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Displej je bez jediného ťuknutí. Obvod telefon je bez znatelných škrábanců. Záda telefonu mají pár zanedbatelných teček kolem fotoaparátu. Kondice telefonu je na 70%. Součástí je pouze telefon,…

-10%

Telefon je jako nový. Součástí je telefon, krabička, sluchátka a nabíječka.

-16%

Jedná se o zánovní kus v perfektním stavu. Součástí telefon, krabička, obal, klíč na sim, nabíjecí kabel a adaptér. Záruka do 4.1.2023.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

-19%

Telefon je v perfektním stavu. Telefon nenese žádné známky užívání.  Součástí je telefon, krabička, ochranné sklo, nabíjecí adaptér a nabíjecí kabel.Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

-10%

Telefon je jako nový. Součástí je pouze telefon bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu. 

-5%

Telefon je ve velmi pěkném stavu. Nese minimální známky opotřebení. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

-9%

Telefon je v perfektním stavu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na našem e-shopu.

-10%

Telefon je v perfektním stavu. Má téměř neviditelné vlásečnicové škrábance ve spodní části zad telefonu. Součástí je jen telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré další příslušenství je možné zakoupit na…

-5%