Slevy Nabíječky

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Vstup: DC12-24V.Výkon nabíječky do auta: 3,6 V - 6,5 V/3 A, 6,6 - 9 V/2 A, 9,1 V - 12 V/1,5 A, 18 W.jeden USB výstup ochrana obvodů, takže nabíječka do auta je bezpečná. délka/Průměr: 65/26 mm hmotnost: 18 g.

Nabíječka HoCo N3 speciální jednoportová QC3.0 nabíječka.

Autonabíječka s funkcí rychlého nabíjení a duálním výstupem. Umožňuje okamžité nabíjení mobilních zařízení v autě. Nabíječka má duální výstup (USB, typ C). Produkt podporuje rychlé nabíjení PD 20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC a další…

Autonabíječka od firmy CellularLine pro Apple iPhone 4/4S umožní nabíjení vašeho Apple zařízení z cigaretového zapalovače.

Bílá elegantní nabíječka do auta, která umožňuje nabíjení zařízení značky Apple. Disponuje LED indikací nabíjení a nalepovacími organizéry pro usměrnění kabelu o délce 1 m. Maximální výstupní proud nabíječky je 2 A.

Univerzální černá micro USB nabíječka do auta s ochranným systémem proti přepětí a LED indikací nabíjení.

Univerzální černá nabíječka do auta, která má kromě standardního USB vstupu kabel s vyhrazeným vstupem Micro USB-C. Je vybavena ochranným systémem proti přehřátí a přepětí.

Set AWEI X10 black

599 Kč 359 Kč

The pulse charger Blue Star is made from the highest quality of electronics components and is fully compliant with the CE and LVD standards. It has a special protection system against overheating and surges. Input : Micro…

Univerzální černá CL nabíječka do auta s Micro USB výstupem, výkonem 1 A a podporou rychlého nabíjení. Nabíječka má ochranný systém proti přehřívání a přepětí.

Kvalitní bezdrátová nabíječka s moderním designem. Adaptér může sloužit i jako stojan pro sledování filmů nebo fotografií. Nabíječka disponuje funkcí rychlonabíjení a ochranou proti přehřátí a přepětí. Navíc je vybavena LED…

Červeno-černá indukční nabíječka umožňující pohodlné bezdrátové nabíjení. Součástí balení je micro USB kabel.