Tlačítkové

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Nokia 7373 - použitý (B)

1 390 Kč 300 Kč

-78%

Telefon je zachovalém stavu. Viditelné stopy používání hlavně na rámečku. Telefon je bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství je možné dokoupit na našem e-shopu.

-19%

Telefon v relativně zachovalém stavu. Viditelné známky opotřebení. Stav odpovídá stáří telefonu.Telefon je bez krabičky a bez nabíječky. Nabíječku je možné koupit zde.

Spolehlivý, snadno použitelný telefon má velká písmena pro snadné psaní i čtení. Fotoaparát 1,3 MPx a 8x zoomem, MP3 přehrávač, FM rádio, Bluetooth, GPRS, EDGE technologie. Nokia 3110 Classic nabízí povedený klasický design,…

Spolehlivý, snadno použitelný telefon má velká písmena pro snadné psaní i čntení. Fotoaparát 1, 3 MPx a 8x zoomem, MP3 přehrávač, FM rádio, Bluetooth, GPRS, EDGE technologie. Nokia 3110 Classic nabízí povedený klasický design,…

Telefon nese známky užívání. Prasklina na předním krytu. Stav odpovídá stáří telefonu. Součástí je pouze telefon, bez nabíječky, bez krabičky a bez příslušenství.Nabíječku je možné zakoupit zde.

Legendární mobilní telefon značky Nokia. Telefon je v pěkném stavu a je dodáván bez příslušenství. Nabíječka za sníženou cenu.

Červené tlačítko poničené viz foto. Zanedbatelné oděrky na spodní části telefonu. Stav telefonu odpovídá stáří.Tento telefon je bez originálního balení a bez nabíječky. Možnost dodatečné koupě zde.

Telefon v relativně pěkném stavu. Nese známky užívání. Stav odpovídá stáří telefonu. Součástí je pouze telefon, bez krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Nabíječku je možné zakoupit zde.