Huawei řady P

Seřadit dle:
Zobrazit produktů:

Telefon Huawei P9 Lite s kapacitou vnitřního úložiště 16GB bílé barvy vykazující mírné opotřebení s displejem v perfektním stavu. Pouze telefon bez příslušenství.   Displej 5,2" 1920x1080, osmijádrový procesor, RAM 2GB, Vnitřní…

Mobilní telefon Huawei P10 Lite bílé barvy. Telefon je v TOP stavu a je dodáván bez příslušenství.

Telefon nese známky běžného opotřebení. Jinak je telefon v pěkném stavu. Součástí je originální krabička, jinak bez nabíječky a bez příslušenství. Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné koupit na našem e-shopu.

Telefon je v relativně pěkném stavu. viditelné známky používání  na okrajovém rámečku. Telefon je bez originální krabičky, bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné dokoupit na našem e…

Telefon nese známky užívání. Poškrábaný zadní kryt a po obvodu.Jinak je telefon v pěkném stavu. Součástí je originální krabička, nabíječka a kabel.Veškeré další příslušenství je možné dokoupit na našem e-shopu.

Telefon je v pěkném stavu. Na okrajích viditelné škrábance od užívání. Součástí je krabička, jinak bez nabíječky a bez příslušenství.Veškeré příslušenství včetně nabíječky je možné dokoupit na našem e-shopu.